16 stycznia 2015

Pieczemy ciasta na miejscu

Duet idealny? Świeżo parzona kawa i jeszcze ciepłe, domowe ciasto! W Fastcoffe nie tylko uraczymy Cię doskonałym cappuccino, ale i poczęstujemy własnymi wypiekami – na dobry poranek, południe i wieczór. Smacznego!

Więcej niż ciasto

Każde spotkanie wymaga odpowiedniej oprawy. Otwierając naszą kawiarnio – lodziarnię Fastcoffe wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć wyjątkową przestrzeń dla przyjacielskich pogawędek, szybkiego odpoczynku i wielogodzinnych debat przy wyśmienitej kawie. A czy istnieje lepszy kompan do opracowywania planów podboju świata niż kawałek bezowego tortu? No właśnie! Nasze ciasta szybko podbiły podniebienia i serca klientów, stając się nieodłącznym elementem menu kawiarni. Z czasem do oferty weszły także ciasta sezonowe, z owocami, oraz propozycje pieczone na specjalne zamówienie, według indywidualnych preferencji. To jednak nie koniec! Słodki asortyment Fastcoffe stale poszerza się o kolejne propozycje – niemal codziennie serwujemy coś nowego, a gotowe kompozycje urozmaicamy o smaczne niespodzianki.

Fastcoffe to strefa komfortu i pysznych wyrobów, jakich na próżno szukać w zwykłej cukierni. Dostaniesz u nas torty, letnie ciasta z owocami, przywodzące na myśl te prosto z babcinego pieca, oraz autorskie kompozycje zachwycające feerią aromatów. I choć lubimy oryginalne połączenia, które czasem przemycamy także w wypiekach, to na co dzień preferujemy delikatnie odświeżoną klasykę – pyszną, niezastąpioną i dobrze wszystkim znaną. Do tego świeżo zmielona kawa, obowiązkowo z najwyższej jakości ziaren, która dodatkowo podbija wyraz ciasta i… gotowe! Dzień można rozpocząć lub zakończyć ze smakiem – w końcu kto powiedział, że odrobina słodyczy należy się tylko z wyjątkowej okazji?

News

Facebook